KONST / Litografier / Färglitografi 10256029
nr 1025 6029
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Stockholmmotiv, 60/360 signerad, motivet: 52x62, glas saknas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:28:57
24/2 22:25:41
1.000 kr
13/3 17:36:13
14 mar
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg